AKTUALITY

BAOBABÍ BLOG – NOVINKY Z NAŠICH PROGRAMŮ. ZDE NAJDETE VŠECHNY DŮLEŽITÉ INFORMACE.
Vycházky po Praze a okolí

Chtěli byste se účastnit výletů, ale Traveller je pro vás moc brzy ráno? Nebo vám připadají výlety s Travellerem příliš dlouhé a náročné? Právě pro vás rozjíždíme „Vycházky po Praze a okolí“. První vycházka již v neděli 11.6.2017 Kdy: Neděle 11.6., sraz ve 13:00. Kde:  Sraz u metra B „Hloubětín“ u štípátek lístků – vchod do stanice metra.

Kam se půjde: vyrazíme na severovýchod, převážně po vedlejších cestách a cyklostezkách. Asi po 5 kilometrech dojdeme do parku Přírodní památka Bažantnice v Satalicích. Budeme pokračovat po naučné stezce do Prahy – Vinoře. Cestou půjdeme okolo několika rybníků a dalších zajímavých míst. Ve Vinoři (v nohách budeme mít asi 7,5 kilometru) se podle únavy a počasí rozhodneme, zda vycházku ukončíme, nebo budeme pokračovat po další naučné stezce do Jenštejna (to je dalších cca 2,5 kilometru). V obou případech bychom se vrátili autobusem na metro (Letňany nebo Černý Most).

Co s sebou: Pohodlné boty a oblečení, pití, svačinu, peníze na občerstvení. Pokud dojdeme až do Jenštejna a chtěli bychom na prohlídku hradu, tak je vstup 40 Kč + by bylo potřeba zakoupit jízdenku – budeme už mimo Prahu, za 18 Kč).

Kontakt: František (lektor šachů), tel. 607 218 462, email: frantisek@p7.cz

Florball

Lekce: 50,-

Florbal trénuje Zuzana.

Tréninky probíhají na ZŠ Na Planině 1393.

Kdy: pondělí 16:00 – 17:00

Šachy

Vstup: 20,-

Lekce šachů vede František.

Lze přijít bez předchozího přihlášení.

Lekce probíhají ve čtvrtek 18:00 – 19:30

 

ANGLIČTINA pro začátečníky – svépomocná skupina

Vhodné i pro zbabělce, alespoň nás bude víc 🙂

Určeno i pro ty, kteří už stokrát začali a stále se nemohou posunout dál. Přineste své vlastní nápady a potíže a společně vymyslíme jak bude hodina vypadat.

Každé pondělí 18:00 – 19:00 v ateliéru v Baobabu Praha.

Na skupinu není potřeba se předem přihlásit.

Kontakt: volnocasy@baobab-zs.cz