SKUPINY S PEER PRŮVODCI

DOPLŇKOVÁ AKTIVITA POSKYTOVANÁ V POBOČCE BAOBABU PRAHA

VOLNOČASOVÝ KLUB 

NEBUĎTE DOMA SAMI, PŘIJĎTE DO KLUBU! 

Můžete se účastnit aktivit nebo jen tak posedět, přečíst si knížku, vypít si čaj…

Otevřená skupina pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním, není podmínkou být klientem Baobabu. Jedná se o volnočasový klub, ne o sociální rehabilitaci. Pro vstup je třeba odevzdat vedoucímu klubu (peer průvodce) vyplněné a podepsané čestné prohlášení. Pravidla podepisujete při první návštěvě klubu – s pověřenou osobou, která vede klub (peer průvodce) a pravidla jsou tímto pro Vás závazná.
Účast v Klubu je zpoplatněna 5kč/lekce.

Časově je klub neomezený, je na Vás, jak často a jak dlouho zde budete trávit čas. Může přijít kdykoli v průběhu kdy je klub otevřený, není nutné chodit na začátek. Vždy se bude konat v prostoru Ateliéru, program neobsahuje výlety. Klub vede vyškolený Peer průvodce. Na činnostech, které se budou konat v klubu, se domlouvá celá skupina. K dispozici jsou deskové hry, výtvarné potřeby, potřeby na rukodělné techniky apod.

Kde a kdy klub probíhá?
V Ateliéru Baobab, Pujmanové 1219/8, Praha 4
Středa a pátek 14:00-17:00 hodin

PLENÉR

PŘIJĎTE S NÁMI MALOVAT!

Otevřená umělecky založená skupina pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním. Hlavní činností této skupiny je malování v přírodě.

Nejedná se o sociální rehabilitaci. Vede Peer průvodce, není přítomen sociální pracovník.
Vstup do skupiny i odchod z ní je čistě na Vašem rozhodnutí. Platí pravidla, která si ve skupině domluvíte.

Kde a kdy se maluje?
V přírodě (případně v prostorách ateliéru Baobab z.s. – při nepřízni počasí). Maluje se každé pondělí 14:00 – 18:00. Sraz je vždy v ateliéru Baobab, Pujmanové 1219/8, Praha 4. Finančně se podílíte na nákupu materiálu a dalších nákladech (20 Kč vstup).