SKUPINY S PEER PRŮVODCI

DOPLŇKOVÁ AKTIVITA 


PLENÉR

Otevřená umělecky založená skupina pro lidi se zkušeností s duševním onemocněním. Hlavní činností této skupiny je malování v přírodě. Nejedná se o sociální rehabilitaci. Vede Peer průvodce, není přítomen sociální pracovník. Vstup do skupiny i odchod z ní je čistě na Vašem rozhodnutí. Platí pravidla, která si ve skupině domluvíte.

Malujeme v přírodě, při nepřízni počasí v prostorách ateliéru Baobabu na adrese Pujmanové 8, Praha 4. Maluje se každé pondělí 14:00 – 18:00. Sraz je vždy v ateliéru Baobabu. Finančně se podílíte na nákupu materiálu a na dalších nákladech (20 Kč vstup).


SKUPINY S PEER PRŮVODCI

Jsou určeny lidem ve věku od 15ti let, kteří mají zkušenost s duševním onemocněním. Každá z aktivit je vedena člověkem se zkušeností s duševním onemocněním a účast na nich je zcela dobrovolná. Na kteroukoliv nabízenou aktivitu může přijít každý bez předchozího přihlášení. 

Hlavním cílem je umožnit lidem s duševním onemocněním sdílet svoji zkušenost s člověkem, který má také zkušenost s duševním onemocněním a přitom aktivně trávit volný čas prostřednictvím příjemných i rozvojových aktivit.

 

 

 

 

 

 

 

 

Podporují nás

ESF CR MČ Praha 8 Akční tisk Nadační fond Albert

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner