KOMUNITNÍ TÝM KLADNOSlužby v Kladně jsou od 1.2.2020 poskytovány v rámci Komunitního týmu Kladno, který je společným pracovištěm Fokus Praha, z.ú. a Baobab, z.s. Služby jsou poskytovány bezplatně.
Více informací zde

Komunitní tým Kladno sídlí na adrese Huťská 1557, Kladno, 272 01 (blízko u autobusového nádraží a Úřadu práce). Kontakt: 778 543 012

Zavolejte nám na telefonní čísla výše a domluvte si první schůzku. Ta se může uskutečnit u nás v kanceláři nebo kdekoliv v Kladně a jížní části jeho okresu. Několikrát týdně dojíždíme také do Psychiatrické nemocnice Horní Beřkovice. Na osobní schůzce se vás zeptáme na vaši situaci a na to, co pro vás můžeme udělat. Domluvíme se na podobě a tématu spolupráce a na krocích, které společně uděláme pro vaši podporu, vyřešení problému nebo zlepšení vaší situace s ohledem na vaše přání a potřeby.


Komunitní tým tvoří pracovníci, kteří podporují dospělé lidi se zkušeností s duševním onemocněním a jejich blízké. V týmu jsou zastoupeni sociální pracovníci, pracovníci v sociálních službách a psycholog.

Terénní sociální služby poskytujeme lidem, kteří žijí v Kladně a správním obvodu obce s rozšířenou působností Kladno. Terénní formu služby můžeme poskytnout i lidem s omezením pohybu a orientace.
Náš tým za Vámi může přijet do místa bydliště nebo nás můžete navštívit na našem pracovišti. Zde nabízíme také služby chráněné bydlení a sociálně terapeutické dílny, které poskytujeme lidem z okresu Kladno. Služba je zájemci obvykle dostupná do 7 dnů od prvního kontaktu (aktuálně je čekací doba delší z důvodu velkého počtu zájemců o službu).

Podporují nás

ESF CR MČ Praha 8 Akční tisk Nadační fond Albert

WordPress Cookie Notice by Real Cookie Banner